Про пансіонат

Важлива інформація

Корисна інформація

Коротко про Пансіонат

Дім пристарілих "Любов" - це мережа пансіонатів в Києві та області. Ми займаємося доглядом за людьми похилого віку, а також инвалідами чи післяопераційними клієнтами. Авжеж, завдяки висококваліфікованому персоналу у сфері медицини. Будинки спеціально облаштовані для комфортного проживання, а також мають великі майданчики для прогулянок на подвір'ї. Наші клієнти завжди знаходяться під контролем санітарів, сиділок, медсестер, психологу та адміністратору будику.

Завдяки більш ніж 5-ти річному досвіду роботи у сфері догляду за близькими - в компетенції нашого сервісу, перейматись не потрібно. Працюючи у правовому полі, ми гарантуємо безпеку та повний спектр послуг, який потрібен саме вашій родині. Ми, як ніхто інший, розуміємося в індивідуальному підході до наших мешканців - як с точки зору фізичних вад, а також психологічного здоров'я.

image

Перелік будинків

Ви можете знайти всю необхідну інформацію натиснувши на зображення

Ворзель

Пансіонат

Ворзель це чудове курортне містечко поруч із Києвом. Наш будинок для літніх людей у Ворзелі огорне ваших рідних теплом, турботою і свіжим цілющим повітрям. Сучасний будинок у санаторно-курортній зоні з великою зеленою територією та відпочинковою зоною. Затишні кімнати з усім необхідним для максимального комфорту. Також є домашні улюбленці для гарного настрою.

Зазим'є

Пансіонат

Пансіонат для людей похилого віку в Зазим'ї працює вже кілька років. Згуртований колектив та відмінні умови для життя чекає на нових постояльців нашого будинку для людей похилого віку. Прекрасний будинок з камінною кімнатою, зеленою територією та альтанками для відпочинку. Кімнати, уважний досвідчений персонал та домашня атмосфера.

Літки

Пансіонат

Влітку 2022 року ми відкрили велике відділення будинку для людей похилого віку "ЛЮБОВ" у Літках, біля Києва. У відділенні зроблено ремонт, все обладнано для життя наших бабусь та дідусів. Це не просто будинок для людей похилого віку, це цілий сучасний медичний комплекс з лікарями на постійній основі, стаціонаром та маніпуляційним кабінетом. Крім того, велика зелена зона з альтанками та котиками подарують чудовий настрій нашим гостям.

Бровари 1

Пансіонат

Будинок для людей похилого віку в Броварах знаходиться в хорошому районі і оснащений усім необхідним для догляду за літніми людьми. Співробітники центру чекають на вас у гості у будь-який час. Будинок має дуже зручне розташування у центрі міста. Але при цьому чудова зелена зона навколо та домашні улюбленці для дозвілля гостей. Кожна кімната світла та приємна з функціональними меблями та всім необхідним для життя наших мешканців.

Петропавлівська Борщагівка

Пансіонат

Нещодавно ми відкрили в Петропавлівській Борщагівці відділення будинку для людей похилого віку, обладнали його всім необхідним і підібрали відмінну команду співробітників, щоб забезпечити найкращий догляд нашим бабусям та дідусям. Будинок має дуже зручне розташування у центрі міста. Але при цьому чудова зелена зона навколо та домашні улюбленці для дозвілля гостей. Кожна кімната світла та приємна з функціональними меблями та всім необхідним для життя наших мешканців.

Дізнайтесь тут, що потрібно саме вам

Безкоштовна консультація по телефону

Контакти Відправте заявку, ми вам передзвонимо

Ми працюємо пліч о пліч з найкращими медичними організаціями!

partnerpartner
partnerpartner
partnerpartner
Віртуальна АТС
Віртуальна АТС
Хочете, зателефонуємо
Вам за 30 секунд?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ