Блог

Цікаво знати

image

Як обрати пансіонат для людини літнього віку?

Будинок для людей похилого віку – це чудова можливість забезпечити своєму літньому родичу професійний медичний догляд, найвищий комфорт, постійну допомогу та життя в найбільш сприятливій для нього атмосфері. Але щодо цієї теми все ще існує безліч питань та стереотипів.

У цьому матеріалі ми спробуємо розібратися, на що потрібно звернути увагу при виборі пансіонату.

Сучасні будинки для людей похилого віку – це комфортні котеджі, де для зручності літніх людей створені всі умови, можна яскраво і цікаво проводити час, і не переживати за здоров'я, адже для їхньої зручності у всіх будинках для людей похилого віку працюють медики. Все це звучить чудово, але як правильно обрати пансіонат для людини похилого віку? Як не помилитися з вибором? Ми із задоволенням вам про все розповімо!

Обираємо хороший будинок для людей похилого віку

 • Крок 1. Приватний пансіонат або державний будинок. Мабуть, це перше, з чим вам доведеться визначитися. Основна відмінність державного будинку для літніх людей у тому, що проживання в ньому або безкоштовне, або коштує в кілька разів дешевше, ніж у приватному пансіонаті. Орієнтуйтеся на свої фінансові можливості, але пам'ятайте, що в приватних пансіонатах найчастіше створена більш сприятлива та комфортна атмосфера, оскільки вони не перенаселені і мають більш суттєвий бюджет, який дозволяє значно покращити умови проживання для літніх людей.
 • Крок 2. Ліцензія та всі необхідні документи. Якщо ви обрали приватний будинок для людей похилого віку, насамперед обов'язково перевірте, чи є у пансіонату ліцензія на надання медичних послуг та ліцензія на ведення такого роду діяльності. Якщо всього цього немає, то не варто обирати їх послуги.
 • Крок 3. Повний день або догляд у певні години. Для багатьох це стане відкриттям, але далеко не всі будинки для людей похилого віку готові забирати до себе людей похилого віку на постійній основі. Перш ніж звернутися до соціального будинку за послугами, обов'язково уточніть, за яким принципом вони працюють.
 • Крок 4. Пакет послуг. Послуги, які пропонують різні пансіонати можуть сильно відрізнятися. Обов'язково перевірте такі пункти, як харчування, умови проживання (кількість осіб у кімнаті), медичне обслуговування, розваги, догляд. Хороший пансіонат повинен надавати все можливе для того, щоб створити життя, яке нічим не відрізняється від життя вдома, а то й перевершує його в комфорті.
 • Крок 5. Особисто перевіряємо будинок для людей похилого віку. Як обрати пансіонат для людей похилого віку, який в результаті виявиться по-справжньому якісним? Побачити все на власні очі! Відвідайте обраний пансіонат і попросіть провести вас по території. Як правило, якщо власникам є що приховувати – це видно неозброєним оком.

Основні ознаки якісного приватного пансіонату для людей похилого віку:

 • Наявність всіх документів
 • Ввічливий персонал
 • Повне медичне обслуговування пацієнтів, послуги з догляду
 • Доглянута територія
 • Комфортабельні кімнати
 • Не надто низька, але й не занадто висока вартість
 • Співробітники завжди самі готові на будь-який запит надати повну інструкцію про те, як правильно оформити літню людину в будинок для людей похилого віку

Використовуйте цю просту інструкцію, і вам буде нескладно підібрати якісний, сучасний та комфортабельний будинок. Обираючи пансіонат для людей похилого віку пам'ятайте, що ви вибираєте для свого родича другий будинок, а це означає, що в ньому йому повинно бути так само комфортно, як і у своїй старій оселі!

Зателефонувавши нашому менеджерові за консультацією, Ви можете одразу розпочати виконання кроків для підбору якісного будинку для своєї близької людини в Києві та передмісті.

Віртуальна АТС
Віртуальна АТС
Хочете, зателефонуємо
Вам за 30 секунд?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ